Studio DVA divadlo

Studio DVA divadlo

Vhodné pro rodiny s dětmi, Vhodné pro seniory, Prohlídky, Dílny, workshopy a interaktivní programy, Přednášky a edukativní/populárně-naučné programy, Výstavy, Divadlo a svoboda

Na Perštýně 6

Praha

www.studiodva.cz 
Facebook Znovu Na Perštýně


Přijďte si prohlédnout Malou scénu divadla Studio DVA (Na Perštýně 6, Praha 1) a zavzpomínat si spolu s našimi hvězdami nejen na Sametovou revoluci. Rádi vás přivítáme v místech, kde se 17. listopadu 1989 začali psát novodobé dějiny naší země.


17.00 - 22.00 Vzpomínky zůstanou
Malá scéna – sál

Co dělali 17. listopadu 1989 Marta Vančurová, Petr Štěpánek, Dana Kolářová, Zlata Adamovská, Monika Absolonová, Marika Šoposká, Patrik Hartl a mnoho dalších? V divadelním sále bude možné zhlédnout pásmo unikátních výpovědí našich herců a spolupracovníků s osobními vzpomínkami na Sametovou revoluci.


18.00 – 21.00 – Hovory v šatně
Malá scéna – herecká šatna

V intimním prostředí herecké šatny, kam se běžný divák nedostane, budou připraveni herci a tvůrci divadla Studio DVA odpovědět návštěvníkům na jejich všetečné otázky. Příchozím skupinkám v počtu max. 4 lidí umožníme strávit 15 min. v soukromém rozhovoru s některou z našich hvězd. Předem však nebude známo, kdo se za dveřmi šatny skrývá.

17.00 - 22.00 Den otevřených dveří  
Zkušebna, sál a foyer Malé scény

Projděte si místa, kde jsme před rokem otevřeli naši novou scénu. Ve foyeru a přilehlé zkušebně bude instalována výstava kostýmů a dekorací z našich nejúspěšnějších inscenací. Např. Vánoční koleda, Šíleně smutná princezna, Smolíkovi a další.
Fotografování dovoleno


Pro návštěvníky máme připravenou malou pozornost v podobě speciální edice zápalek. A protože Národní třída je hned za rohem, na místě si bude možné pořídit i svíčku.


Vstup na celou akci je zdarma a bez rezervace. Pouze na Hovory v šatně se bude třeba zapsat na místě do pořadníku. Rezervace předem nejsou možné. 
Email (pro dotazy k noci divadel / rezervace): 
Telefon (pro dotazy k Noci divadel / k rezervaci): 273 139 147


IDU.jpg
mk.jpg
EUTN2.jpg
Praha.jpg
olomouc.jpg
kultura2.jpg
create2.jpg
asset_logo_web_black.jpg
čd.jpg
rail.jpg
radio_1.jpg
vltava.jpg
wave.jpg
divadlo.jpg
idivadlo.jpg
dn.jpg
a2.jpg
5.png
proti šedi.jpg
expa.jpg