Loutky v nemocnici

Loutky v nemocnici

Vhodné pro rodiny s dětmi

• Praha - FN Motol • FN Brno • FN Ostrava

http://www.loutkyvnemocnici.cz/cs/aktuality/12-co-se-prav-dje/406-noc-divadel.htmlLoutky v nemocnici se letos již podruhé připojují k evropskému projektu Noc divadel. V nemocnicích v Praze, Brně a Ostravě navštíví pacienty po setmění s výjimečným programem! 


Pro malé diváky upoutané na lůžku si členové týmu připravili speciální divadelní návštěvy. Chystají proměnit ospalou víkendovou atmosféru u pacientů na pokojích, ale i prostřednictvím velkých představení v hernách i společenských místnostech nemocnic. 


„Začínáme těsně po setmění v sobotu 16.11. pak navštívíme jednotlivá oddělení nemocnic. Z loňska dobře víme, že o víkendu, je v nemocnicích obzvlášť smutno a nuda. Ti, co alespoň trochu mohou, jsou v pátek propuštění, a tak je každá druhá postýlka prázdná. I počet vyšetření je menší, a tak se čas táhne ještě víc než jindy. Když z nemocnice odejdou poslední návštěvy, jako by se pro ty co v nemocnici zůstanou čas úplně zastavil. Jsme si jistí, že tuto listopadovou sobotu roztočíme ručičky hodinek naplno!“ říká Marka Míková předsedkyně spolku Loutky v nemocnici. 


„Noc divadel v ČR se díky stovkám akcí ve zhruba 40 městech a místech ČR stala jedním z největších divadelních svátků a my o něj hospitalizované pacienty nechceme připravit. Sama se těším do FN Motol kde naší medicínu budu s kolegy podávat i já.“ dodává Marka Míková. Kromě motolské nemocnice Loutky navštíví i FN Brno a FN Ostrava. 


S prací Loutek v nemocnici se můžete seznámit i když jste zrovna zdraví. Na 7. prosince připravujeme v Divadle Minor v rámci předvánoční prezentace naší práce pro veřejnost premiéru představení Prodaná nevěsta.


Program není určen pro veřejnost, pouze pro hospitalizované pacienty.
Email (pro dotazy k noci divadel): 
Telefon (pro dotazy k Noci divadel): 603 864 595
IDU.jpg
mk.jpg
EUTN2.jpg
Praha.jpg
olomouc.jpg
kultura2.jpg
create2.jpg
asset_logo_web_black.jpg
čd.jpg
rail.jpg
radio_1.jpg
vltava.jpg
wave.jpg
divadlo.jpg
idivadlo.jpg
dn.jpg
a2.jpg
5.png
proti šedi.jpg
expa.jpg