HILT black light theatre

Vhodné pro rodiny s dětmi, Vhodné pro seniory, Bezbariérové (přístupné pro vozíčkáře), Hudební produkce, Rezervace (pouze s předchozí rezervací do vyčerpání kapacity), Jazykově bezbariérové

Betlémská 5

Praha
Noc divadel: 30 let demokracie v sametově černém divadle
Benefiční večer na pomoc seniorům Život90

"Musíte vstoupit do tmy, abyste spatřili světlo." To tvrdí herci černého divadla HILT i jejich diváci. Jejich představení totiž skutečně probíhají v naprosté tmě, pod UV zářivkami, kde pouze speciální barvy kostýmů a rekvizit září. Díky tomu na jevišti vznikají různé optické iluze, například to, že tanečník může levitovat.

Svým působením si od roku 2007 tento soubor vysloužil např. dvě ceny světové divadelní olympiády 2018 v Indii, v létě 2019 uspěli v Číně jako tvůrci světové show pro uvedení nového elektromobilu.
Třetím rokem se HILT připojuje k Noci divadel. Tento den věnovali již vstupné v předchozích letech na pomoc SOS Dětským Vesničkám nebo Toulavým Tlapkám.

Letošní ročník je nejen 30. oslavou Sametové revoluce. Představení je pořádáno jako benefiční večer na pomoc seniorům v nouzi. Pomoc těm, kteří jsou mnohdy opomíjení a bezmocní, osamocení. Nadace Život90 jim mnohá léta pomáhá. Vstupné z této akce bude věnováno právě jim.

K Černému divadlu HILT se připojilo několik umělců, kteří vystoupí, jako hosté. Jsou jimi zpěvačka Tereza Kyndlová, herec (tento večer moderátor) Pavel Krejčí a travesti umělec "Miss Angelika".

Přijďte i vy podpořit Život90 volitelným příspěvkem Kč 50.- Kč 100.- nebo Kč 200.- dle vlastního uvážení.
Email (pro dotazy k noci divadel / rezervace): 
Telefon (pro dotazy k Noci divadel / k rezervaci): +420 720 040 091


IDU.jpg
mk.jpg
EUTN2.jpg
Praha.jpg
olomouc.jpg
kultura2.jpg
create2.jpg
asset_logo_web_black.jpg
čd.jpg
rail.jpg
radio_1.jpg
vltava.jpg
wave.jpg
divadlo.jpg
idivadlo.jpg
dn.jpg
a2.jpg
5.png
proti šedi.jpg
expa.jpg