Divadlo Kampa

Divadlo Kampa

Vhodné pro rodiny s dětmi, Vhodné pro seniory, Bezbariérové (přístupné pro vozíčkáře), Rezervace (pouze s předchozí rezervací do vyčerpání kapacity), Hudební produkce, Scénické čtení

Nosticova 634/2a

Praha

www.divadlokampa.cz 

Facebook NOC DIVADEL 2019 


Třetí listopadová sobota již tradičně patří Noci divadel a vy se můžete opět těšit na netradiční program. Představíme vám nejnovější kousky z dílny domácích souborů Cylindr a UJETO, nebude chybět improvizace ani hudba! 


PROGRAM: 


19:00 Fenomenální Divadlo UJETO představuje hororózní přáběh na motivy bratří Grimmů a Tima Burtonta s názvem Hrobníkova nevěsta. Nenechte si ujít! 


19:30 Čtení z knihy Jmenuji se Orel autorky Romi Greyové, o slepici, která dokázala roztáhnout křídla a předvést let orla, byť jej nikdy v životě neviděla. Letos vydalo nakladatelství KNIHA.JE a Divadlo Kampa plánuje její dramatizaci. 


20:15 Ukázka ze zbrusu nového Kabaretu Pepe, který pro Divadlo Kampa připravila herečka a muzikantka Petra Bílková.


20:45 IMPRO Samé vody: Jako vždycky, vždycky jinak! Závěr Noci divadel patří již tradičně improvizačnímu uskupení, které bez příprav, bez scénáře, bez kostry a bez bot pokusí tvořit a splétat příběhy, které mu vnukne daný okamžik.
Email (pro dotazy k noci divadel / rezervace): 
Telefon (pro dotazy k Noci divadel / k rezervaci): 776 44 77 44


IDU.jpg
mk.jpg
EUTN2.jpg
Praha.jpg
olomouc.jpg
kultura2.jpg
create2.jpg
asset_logo_web_black.jpg
čd.jpg
rail.jpg
radio_1.jpg
vltava.jpg
wave.jpg
divadlo.jpg
idivadlo.jpg
dn.jpg
a2.jpg
5.png
proti šedi.jpg
expa.jpg