Ochotnicky spolek Tyl / Městské Tylovo divadlo Kutna Hora

Vhodné pro seniory, Vhodné pro rodiny s dětmi, Prohlídky, Bezbariérové (přístupné pro vozíčkáře), Rezervace (pouze s předchozí rezervací do vyčerpání kapacity), Dílny, workshopy a interaktivní programy, Hudební produkce, Přednášky a edukativní/populárně-naučné programy, Výstavy

Masarykova 128

Kutná Hora


https://www.ochotnickyspolektyl.cz

https://www.divadlo-kutnahora.cz

https://www.facebook.com/events/551469695391655/?ti=icl15:00 – 16:30 | POHÁDKOVÁ STEZKA DIVADLEM – komentovaná prohlídka divadla pro děti od 6-ti let. 


17:00 | OFICÁLNÍ ZAHÁJENÍ – přivítání návštěvníků a otevření prostor Tylova divadla 


17:30 | HRDÝ BUDŽES – divadelní představení Ochotnického spolku Tyl (malá scéna) Vynikající komedie Ireny Douskové paroduje 70. léta husákovské normalizace. Celý děj vypráví bezelstnýma očima osmiletá Helenka Součková, která popisuje své každodenní dětské problémy a strasti své rodiny, a tím nevědomky poukazuje na atmosféru ve společnosti a laskavým humorem odkrývá paradoxy doby. 


17:30 | KUTNOHORSKÉ DIVADLO V BĚHU LET – vyprávění o divadle v režii Miroslava Štrobla a hostů. hudební doprovod JaJaBand (Modrý salonek, foyaer v 1. patře). 


19:00 – 21:30 | POJĎTE S NÁMI ZA OPONU – komentované prohlídky prostor Tylovo divadla známých i neznámých. 


22:30 | KYTICE – divadelní představení Ochotnického spolku Tyl (velká scéna) TO VŠECHNO JE DIVADLO – PODÍVEJTE SE… ( foyaer )


Jednotné vstupné na celý večer 89 Kč Na vybrané části programu je kapacita omezena – bližší informace v pokladně Tylova divadla.Email (pro dotazy k noci divadel / rezervace): 
Telefon (pro dotazy k Noci divadel / k rezervaci): 327 562 844
IDU.jpg
mk.jpg
EUTN2.jpg
Praha.jpg
olomouc.jpg
kultura2.jpg
create2.jpg
asset_logo_web_black.jpg
čd.jpg
rail.jpg
radio_1.jpg
vltava.jpg
wave.jpg
divadlo.jpg
idivadlo.jpg
dn.jpg
a2.jpg
5.png
proti šedi.jpg
expa.jpg